NKÜ'nün Yeni Rektörü Tekirdağlı

Bulgaristan kökenli Prof. Dr. Mümin ŞAHİN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne görevine atandı

NKÜ'nün Yeni Rektörü Tekirdağlı

Bulgaristan kökenli Prof. Dr. Mümin ŞAHİN Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğüne görevine atandı 

Tekirdağ savcılığı tarafından açılan FETÖ Terör örgütü soruşturması neticesinde YÖK tarafından açığa alınan Namık Kemal Üniversitesi eski rektörü Osman Şimşek'ten 

boşalan Rektörlük koltuğuna Bulgaristan kökenli Tekirdağ Barbaros doğumlu Prof. Dr. Mümin ŞAHİN atandı

Dedeleri Kırcaali-Davutköy-Kabaağaç Köyünden olan, 1928 yılında Tekirdağ-Barbaros Köyüne göç eden aileden gelen Şahin, 1970 yılında Tekirdağ’ın Barbaros Köyü’nde doğmuştur. 

İlköğrenimini Barbaros İlkokulunda bitirmiş, Orta öğrenimini 50. Yıl Ortaokulunda ve Lise öğrenimini Tekirdağ Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Makine Bölümü’nde bitirmiştir. 

1989 yılında Trakya Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü kazanmış ve Bölümünü 1993 yılında Dereceyle bitirmiştir. 2012 yılında hak kazandığı Profesörlük unvanıyla Üniversitenin genç Profesörleri içerisine kendi ismini yazdırmıştır.

Tekirdağ-Barbaros Köyünün yetiştirdiği ilk Profesör olan Prof. Dr. Mümin ŞAHİN, Ağustos 2016 da Edirne Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı görevine atanmıştır.

Hizmet olarak her zaman bir numara olan Eskişehir escort kızları hayatlarını geri kalanı sizleride bir numara yapmak için ugrasıyorlar.
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor