Osman Güneykaya'ya saldırdığı tespit edilen üç kişi adliyeye sevk edildi.

Gazete sahibi Osman Güneykaya'ya yönelik saldırının şüphelileri gözaltına alınarak adliyeye sevk edildiler. Emniyetteki ifadelerinin ardından azmettiricilerin isimlerini itiraf ettikleri düşünülen saldırganların ifadeleri doğrultusunda operasyonun derinleştirilmesi bekleniyor.

Osman Güneykaya'ya saldırdığı tespit edilen üç kişi adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz gün, Tekirdağ'ın Süleymanpaşa ilçesinde gazete sahibi Osman Güneykaya'ya düzenlenen saldırının ardından Tekirdağ Emniyeti tarafından başlatılan yoğun çalışma sonunda gözaltına alınan üç kişi emniyetteki ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildiler.

Osman Güneykaya'ya yönelik fiili saldırıda, Güneykaya iki kişi tarafından başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanmış ve Tekirdağ Devlet Hastanesi acil servisinde tedavi altına alınmıştı.

Saldırının ardından harekete geçen Tekirdağ polisi, aynı zamanda AK Parti Süleymanpaşa ilçe yönetim kurulu üyesi de olan Osman Güneykaya'ya yönelik saldırıya  karıştıklarını tespit ettiği 3 kişiyi İstanbul'da bulundukları adreslerinde ele geçirmesinin ardından üç şahsı sorgulamak üzere Tekirdağ Emniyet Müdürlüğüne getirdiler. Emniyetteki sorguları tamamlanan üç kişi bu akşam saatlerinde adliyeye sevk edilirken Güneykaya'ya yönelik saldırının azmettiricileri hakkında polisin elinde bilgiler olduğu ve o kişilere yönelik operasyon için çalışmaların başlatıldığı yönündeki bilgi akışı devam ederken kamuoyunun ilgisi adliyeye yönelmiş durumda.

osman güneykaya
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI