RASİM GÜRSOY TÜMKASDER BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Tekirdağ haber 37 Müdürü Rasim Gürsoy, tekirdagnethaber.com ve Armoni FM e yaptığı nezaket ziyaretinde dernek başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

RASİM GÜRSOY TÜMKASDER BAŞKANLIĞINA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Rasim Gürsoy genel yayın  yönetmenimiz Tarık Eski ile sohbetinde bu işin bayrak yarışı olduğunu belirterek hemşehrilerimin güvenlerine talibim diyerek şu açıklamayı yaptı.

Tekirdağ TÜMKASDER dernek başkanlığına adayım.

Yapılacak olan genel kurul dernek başkanlık seçimlerimiz olacaktır. Dernek başkanımız Sn. Ahmet yıldırım aday olmayacağını resmen açıklamış bulunmaktadır. Bende bayrağımızı taşımak adına bu göreve talip oldum. Bildiğiniz gibi kurulma aşamasından bu zamana kadar her aldığım görevi layıkıyla yerine getirdim. Gerek denek içinde gerek dernek dışı her türlü faaliyetlerim oldu. Derneğimizin kurulduğu dönemde  adını duyurmak için birçok faaliyetler yaptım. Bazılarını sayarsak Kastamonu, Devrekanı ilçemizde yaralı göze astığım bayrakla yazılı ve görsel basında 14 yerel gazetede İHA haber ajansında haber olmasına ve duyulmasına vesile oldum bilindiği gibi bunlar bazıları bu iş gönül işi emek işi kurulma aşamasından bu zamana kadar emek verdiğim bayrağımızı hep gururla taşıdım. Tekirdağ TÜMKASDER Tüm Kastamonulular Dernek başkanlığına resmen aday oldum.

Hepinizin bildiği gibi söz verince mutlaka ama mutlaka yaptım. Derneğe bir başkan seçilecekse başından beri içinde olan emek veren biri olmalı kim olursa olsun emek veren herkim olursa AMMAA başından beri yanaşmayan emek vermeyen bir türlü uyum sağlamayan herkim olursa olsun bizim kurduğumuz emek verdiğimiz dernekte söz sahibi olamaz herkim olursa olsun isterse ben olayım şimdi öyle her isteyen istediği zaman ben adayım demekle de olmaz.

 Derneğe kasaya bir şeyler koyacaksın ki işte gönül işi budur.

Gelelim vaatlerimize

Ben göreve geldiğim zaman dernek kasasına; yönetime ve üyelerimize yansıtmadan 1500 TL bağış yapacağım. Ve göreve geldiğimiz günden itibaren tüm esnaf ve hemşerilerimizi ziyaret edeceğiz fikir ve görüşlerini alıp yola beraber çıkacağız. Her ay derneğimize gelir getireceğiz güçlü ve sözünün eri sponsorlarımızla birlikte çalışacağız . İlk hedef tabelamızı asmak. Ve hemen takibinde tüm Tekirdağ’daki tüm Kastamonulularla buluşma etkinliği koyacağız. Tüm programlarımız hazır sizlere hizmet etmeye hazırız. Siz değerli hemşerilerimizin desteğini bekliyorum. Eğer sizler için emek verdiğimi düşünüyorsanız; Şimdi sizlerden emeğimin karşılığı olarak desteklerinizi bekliyorum. 

rasim rasim gürsoy kastamonulular derneği tümkasder
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’