SEÇİM OFİSİNİ BAKAN AÇTI...

Bakan Kurum, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül ve eski milletvekilleri, Ahmet kambur, Metin Akgün, Ayşe Doğan ile birlikte kurdeleyi keserek Cüneyt Yüksel'in seçim ofisini açtı.

SEÇİM OFİSİNİ BAKAN AÇTI...

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhur İttifakı’nın AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in seçim ofisi açılışı ve Büyükşehir Adayı Mestan Özcan’ın proje lansman toplantısına katılmak üzere Tekirdağ’daydı.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’in 100. Yıl Mahallesi’ndeki seçim ofisi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından açıldı.

Süleymanpaşa İlçesinde Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel ve partili yöneticiler tarafından karşılanan Bakan Kurum, 100. Mahallesinde kurulan seçim ofisinin açılış töreninde Tekirdağlılar’a 8. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’nın yerine millet bahçesi yapılacağı müjdesini verdi.

Seçim ofisi açılışına bakan düzeyinde iştirak edilen Cüneyt Yüksel'in Süleymanpaşa belediye başkanı seçilmesi halinde Süleymanpaşa'ya merkezi hükümet tarafından nasıl bir ilgi gösterileceğine yönelik önemli bir işaret olarak yorumlayan vatandaşlar, Cüneyt Yüksel sayesinde Süleymanpaşa'nın kaybedilmiş yıllarının çok kısa sürede kazanılarak daha da ileri seviyelere erişeceğine olan inançlarını dile getirdiler.

Bakan Kurum, Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül ve eski milletvekilleri, Ahmet kambur, Metin Akgün, Ayşe Doğan ile birlikte kurdeleyi keserek Cumhur ittifakının Süleymanpaşa belediye başkan adayı Cüneyt Yüksel'in seçim ofisini açtı.

murat kurum cüneyt yüksel çevre ve şehircilik bakanı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor