Serdar Cemtosun, Kapaklı'da Muhtarlık seçimlerine farklı ve olumlu hava kattı.

Serdar Cemtosun; ''Zamanla, gelmiş olduğumuz topraklarda kök salarak artık bu toprakların insanları olduk din dil ırk mezhep ayırt etmeksizin Türk Kürt Alevi Sünni Çerkez Laz ayırmaksızın herkesle kucaklaşıp dost olduk.''

Serdar Cemtosun, Kapaklı'da Muhtarlık seçimlerine farklı ve olumlu hava kattı.

Yerel seçime kısa süre kala belediye başkanlığının yanı sıra mahallelerdeki Muhtarlık seçimlerinde de kıyasıya rakabet devam ediyor.

Kapaklı ilçesinde Fatih Mahallesi muhtar adayı Serdar Cemtosun ve aza listesinde yer alan arkadaşlarıyla birlikte seçim çalışmalarını alabildiğince ciddi ve en az belediye başkan adayları kadar kararlı ve sistemli biçimde yürütüyorlar.

Serdar Cemtosun ve yakın çalşma ekibi, Kapaklı Fatih Mahallesindeki seçmenleri evlerinde, iş yerlerinde ve seçmenlere ulaşabildikleri her yerde bire bir temas kurarak ziyaret ediyorlar.

Muhtar adayı cemtosun seçmenlere yönelik şu söylemi sıklıkla dile getiriyor.

''Bizler Anadolu'dan bir umut ile çıkmış Rumeli topraklarını kendimize yurt bilmiş Türkiye cumhuriyeti Devleti'nin her toprağı bizimdir diyerek Ata dede yurdunu geride bırakıp yeni bir coğrafyada hayatımızı idame ettirmenin mücadelesini vermeye çalışıyoruz.
Zamanla, gelmiş olduğumuz topraklarda köksalarak artık bu toprakların insanları olduk din dil ırk mezhep ayırt etmeksizin Türk Kürt Alevi Sünni Çerkez Laz ayırmaksızın herkesle kucaklaşıp dost olduk.
Zaman geçti çıkmış olduğumuz yolları da yaşadığımız badireleri de bir kenara koyduk ve şimdi hiçbir ayrım gözetmeksizin bu topraklarda rızkının hayallerinin hedeflerinin peşinde olan Fatih mahallemizin her kesimden insanına hizmet vermek adına derdine koşmak adına acısında ağlayıp neşesinde omuz omuza Gönül gönüle olmak adına bu yola bismillah dedik.
Hiç kimseyi ayırt etmeden kimsenin yöresine diline düşüncesine görüşüne saygısızlık etmeden sadece insanların gönlüne dokunmayı niyet ederek çıktığımız yolda hedeflediğimiz menfaat ya da makam değildir hedeflediğimiz Sadece ve sadece Fatih mahallesi'nin daha iyi bir hizmet daha iyi bir gelecek ve daha sakin yaşanılabilir bir mahalle olması hususunda elimizden gelenin fazlasını yapmaktır.
Bizler makam koltuklarını değil ayakkabılarımızı eskitmek için varız dedik.''

Serdar cemtosun kapaklı muhtar adayı
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor