Şeref Çetin, Adaylık Açıklamasında Farkını Hissettirdi...

Şeref Çetin, aday adaylığı açıklamasına katılan davetlileri kısır siyasi çekişmeler ve kuru vaatlerden uzak, projelerle donatılmış çözüm odaklı, hazırlığı sağlam temellere dayandığı belli olan konuşma metni ile konu ve sorunlara farklı açılardan bakmaya yöneltti.

Şeref Çetin, Adaylık Açıklamasında Farkını Hissettirdi...

Şeref Çetin, CHP Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Şeref Çetin'in adaylığını açıkladığı kapalı salon davetine katılan yüzlerce kişi arasında CHP üyelerinin dışında Süleymanpaşa'da yaşayan çok sayıdaki farklı parti ve siyasi görüş sahibinin yer alması en dikkat çekici nokta olarak kaydedildi.

Süleymanpaşa, CHP tabanının önde gelen isimlerinin aralarında bulunduğu davetliler Çetin'in projeler merkezli adaylık açıklamasını dikkatle takip ettiler.

CHP saflarında uzun süredir aktif siyaset yapan, parti yönetimlerinde çeşitli görevler üstlenen Şeref Çetin son görev yaptığı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Danışmanı olarak bürokrasinin içinde yer almasına rağmen bir dönem öncesinin CHP Tekirdağ İl Başkanı olarak parti içindeki önemli sorumlulukları üstlenmesiyle biliniyor.

Akademik kariyerindeki, İnşaat Mühendisliği hassasiyetinde ve prensip olarak detaylara boğulmaksızın temel konular başlığı altında ortaya koyduğu aday adaylığı açıklamasında proje bazlı söylemleri ile dikkat çeken Şeref Çetin salonu dolduran başta CHP'li ve diğer davetlilerin olumlu tepkileri ile karşılandı.

Şeref Çetin'in, alışılagelmiş içi boş vaatler ve siyasetin kısır çekişmelerinin aksine, proje esaslı nokta belirlemeleriyle hazırlanmış konuşma metninde yer alan tespitler ve bu tespitlerin hal yollarına yönelik içerik açıklamaları salonda ilgi çeken en önemli başlık olarak akıllarda kaldı.

Şeref Çetin'in Süleymanpaşaya ait sorunları büyültmek yerine çözüm odaklı şahsi tarzını akademik kariyeri ile bağdaştırarak yaptığı adaylık açıklaması CHP tabanında farklı bakış açılarını bir araya getirmesine kesin gözüyle bakılıyor.

 

 

 

şeref çetin chp
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI