Sevilen iş adamının cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Uzun süredir haber alınamayan iş adamı Bülent Gören'in hunharca işlenmiş bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Sevilen iş adamının cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

Çevresi tarafından sevilen ve güvenilir iş adamlığı ile tanınan Bülent Gören'den uzun süredir haber alamayan ailesinin savcılığa baş vurması sonucu başlatılan soruşturmada polisin ayrıntılı çalışması sonuç verdi.

Bülent Gören'i katlettikleri şüphesiyle cinayet zanlıları olarak göz altına alınan ve sorgularında işledikleri cinayeti itiraf ettikleri bildirilen üç kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandılar.

Edinilen bilgiye göre, Bülent Gören'i öldüren üç kişi cinayeti işledikten sonra Gören'in cansız bedenini Babaeski'de kiraladıkları bir evin bahçesine gömdüklerini itiraf ettiler.

Polisin yürüttüğü kapsamlı soruşturmada cinayet şüphelisi olarak gözaltına alınan Bülent Gören'in eşi, sevgilisi ve sevgilisinin erkek kardeşi sorgularında işledikleri cinayeti tüm detaylarıyla polise anlatarak olay yerinde gösterdikleri adreste Bülent Gören'in toprağa gömülü cansız bedenine ulaşıldı. Bülent Gören'in cenazesi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Sevilen iş adamı Bülent Gören'den uzun süredir haber alamayan yakınları, sevenleri ve dostları Gören'in hunharca işlenmiş bir cinayete kurban gittiğini öğrendiklerinde şaşkınlıklarını ve üzüntülerini gizleyemediler.

 

bülent gören
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor