Sezai Çetin, Eşkinat'ı koltuğunda zıplattı.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısına AK Parti Gurup Başkan Vekili Sezai Çetin'in eleştiri yağmuru damgasını vurdu.

Sezai Çetin, Eşkinat'ı koltuğunda zıplattı.

Süleymanpaşa Belediye Meclisi Ekim ayı toplantısına AK Parti Gurup Başkan Vekili Sezai Çetin'in eleştirileri damgasını vurdu.

Ekrem Eşkinat başta olmak üzere CHP gurubunu sinirlenme noktasına getiren Çetin'in eleştiri yağmuru devam ederken, her meclis toplantısında sözünü ve eleştirilerini sakınmadan şahsı veya gurubu adına dile getirmekten çekinmeyen Sezai Çetin Ekim ayı meclis toplantısına damga vuracak eleştirileri Ekrem Eşkinat'ı zor durumda bırakırken Çetin yatırımlardaki yetersizliklerle birlikte belediye bütçesinin dengesiz har vurulup harman savurulduğu noktasındaki sözlerini şu biçimde sıraladı.

Tuvalet yapmaktan acizsiniz!

Kırsal alandaki mahallelerde 4.5 yılın sonunda hiçbir hizmet yapmadı. Feradanlı köyündeki tarlaların satışı gerçekleşmediği için burada yaşayan insanlarımızın düğün salonu ihtiyacını karşılayamadı. Bıyıkali Köyü’nün altındaki seralarda köylü vatandaşlarımıza iş kapısı olan bir çiçek serası dahi açılamadı, açılması için girişim yapılmadı. Oğuzlu ve Yuva köylerinin yol durumu çok kötü. Eski belde olan Banarlı mahallemizde en basiti bir tuvalet yeri ihtiyacı dahi karşılanmadı. Kuramadığınız Pazar yerinde bağ bahçe üreticimize tarlasından getirdiği ürünü satacak bir yer bile gösteremediniz. Kapalı pazar yeri kuramadınız. Elle tutulur somut bir başarınız yok. Ulaşımdan tutun pazara hiçbir başarı sağlayamadınız. Şehrimizin ekonomisine katkı sağlayacak hiçbir girişim yapmadınız, yapamadınız, yapmak için girişiminiz olmadı.” dedi.

AK Parti meclis gurup başkan vekili Sezai Çetin, belediye bütçesinin savurganlıkla kullanıldığı eleştirisinde ise “ 5. yılın sonunda bir belediye binası bile yapamadınız. Bu dağınıklık hizmetlere yansıyor. Borçsuz bir belediyeyi  devir aldınız ancak, 2019 Mart sonunda bu belediyeyi 100 milyon borçlu bırakacaksınız. Kullanılan paralar bu milletin hayrına harcanmadı. 4 yılın sonunda ne zamanı ne de parayı iyi kullanamadı. Geldiğimiz noktada, 4. yılın sonunda hayali yatırımların temelleri atılıyor. İlçemize adını veren Süleymanpaşa ile ilgili hiçbir etkinlik yapılmadı. Bu şehrin değerleri olan Namık Kemal ve Hüseyin Pehlivan adına da hiçbir çalışma yapılmadı” diyerek Eşkinat ve CHP gurubunu eleştiri yağmuru altında bıraktı.

sezai çetin ak parti ekrem eşkinat süleymanpaşa belediye meclisi
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI