Süleymanpaşa Belediyesine ait borç tablosu dudak uçurttu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesinin borç tablosunu tüm gerçekliği ile kamuoyunun bilgisine sundu.

Süleymanpaşa Belediyesine ait borç tablosu dudak uçurttu.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından açıklanan, Süleymanpaşa Belediyesine ait borç tablosu kamuoyunun tepkilerine neden oldu.

31 Mart yerel seçimleri adylık sürecinde ve daha öncesindeki il başkanlığı sürecinde Cüneyt Yüksel ve dönemin Ak Parti Süleymanpaşa belediye meclisi gurup başkan vekili hali hazırdaki Süleymanpaşa ilçe başkanı Sezayi Çetin tarafından sıklıkla dile getirilmesine rağmen dönemin belediye başkanı Ekrem Eşkinat tarafından sürekli biçimde kabullenilmeyerek inkar edilen borç tablosu tüm çıplaklığı ile Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından dün açıklandı.

Süleymanpaşa kamuoyu, Başkan Cüneyt Yüksel tarafından açıklanan borç tablosuna tepkilerini dile geitirirken harcama kalemleri üzerinde yoğunlaştırdıkları dikkatlerini Süleymanpaşa'ya yapılmayan hizmetlere rağmen harcamaların ötesindeki borçlanmaya yönelik ağır eleştirilerini ortaya koydular.

İşte, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tarafından açıklanan ve sosyal medya aracılığı ile kamuoyuyla paylatığı Süleymanpaşa Belediyesine ait borç tablosu.

 

cüneyt yüksel süleymanpaşa belediyesi
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor