Süleymanpaşa kamuoyunda Cüneyt Yüksel beklentisi...

Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa belediye başkanlığı aday adayı olarak Ankara'da temaslarına devam etti.

Süleymanpaşa kamuoyunda Cüneyt Yüksel beklentisi...

Başarılı iki dönemin ardından AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevinden istifasını vererek, Süleymanpaşa Belediye Başkanlığına Aday Adaylığı başvurusu yapan Cüneyt Yüksel bu gün Ankara'daki temaslarına devam etti.

Ardı ardına gelen seçim dönemlerinde AK Parti'ye Tekirdağ genelinde kazandırdığı başarı ivmesinde hiç bir zaman ben demeyen ve biz diyerek partisinin kurumlarıyla başarılı çalışmalara imza atmasının beraberinde, ekip ruhuna özen göstermesiylede tanınan Cüneyt Yüksel'in  2019 Mart yerel seçimerinde AK Parti'nin Süleymanpaşa adayı olarak gösterilmesine garanti gözüyle bakılıyor.

Süleymanpaşa kamuoyu Cüneyt Yüksel'i AK Parti Süleymanpaşa ilçe başkanlığı döneminin ardından Tekirdağ il başkanlığı dönemindeki başarılı ve toplumun her kesimini kucaklayıcı çalışmaları, girişimleri ve söylemleriyle yakından tanıyor.

Cüneyt Yüksel isminin AK Parti Süleymanpaşa adayı olarak açıklanması yönündeki kamuoyu beklentisi her geçen gün kuvvet kazanırken, AK Parti'nin bu sayede büyükşehir seçiminede farklı stratejiyle hazırlandığı kanısı yerleşmiş durumda.

İlçe başkanlığı ve il başkanlığı dönemlerinde vatandaşlarla ve toplumun her kesimiyle son derece kuvvetli bağlar kurmakta başarılı bir ismin olan Cüneyt Yüksel'in Süleymanpaşa adayı gösterilmesinde oy oranına çok önemli katkı sunacağı yönündeki görüş Tekirdağ ve Süleymanpaşa'da günün konusu olmaya devam ediyor.

 

 

cüneyt yüksel ak pati
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI