SÜLEYMANPAŞA’NIN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Tekirdağ Merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı'nın Cüneyt Yüksel olduğunu açıkladı.

SÜLEYMANPAŞA’NIN ADAYI CÜNEYT YÜKSEL

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde Tekirdağ Merkez ilçe Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı'nın Cüneyt Yüksel olduğunu açıkladı. 

Siyasi hayatına 2009 yılında AK Parti’de, Tekirdağ Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan Yüksel, geçtiğimiz 10 yıl süre içinde AK Partinin çeşitli kademelerinde önemli görevlerde bulundu. Sırası ile Tekirdağ Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği, Dış İlişkilerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, Tekirdağ İl Başkan Yardımcılığı, 2014 yılı Mahalli İdareler Seçimleri'nde Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığı, Süleymanpaşa İlçe Başkanı ve Tekirdağ İl Başkanlığı görevlerini yürüttü. Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını 1 Aralık 2018 'de açıklayan Yüksel, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla bugün den itibaren AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı olarak 31 Mart 2019 seçimlerinde zafere ulaşmak için seçim yarışa girecek.

Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı olan Cüneyt Yüksel kimdir?

Tekirdağ'ın merkez Süleymanpaşa ilçesine bağlı Çanakçı köyü nüfusuna kayıtlı olan Cüneyt Yüksel, 1977 doğumludur. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir şirketin sahibidir. İşletme mezunu olan Yüksel, aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler son sınıf öğrencisi olarak öğrenimine de devam etmektedir. Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında görev alan Yüksel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği ve İnşaat Komitesi Başkanı olarak görev yapmış, halen Tekirdağ MÜSİAD üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Aktif siyasete 2009 yılında AK Parti’de, Tekirdağ Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak başlayan Yüksel, Dış İlişkilerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, 2012-2014 yılları arasında Dış İlişkilerden sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerini yürüten Yüksel, 2014 yılı Mahalli İdareler Seçimleri'nde Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olmuştur. 2014 yılının Ağustos ayında, Genel Merkez Teşkilat Başkalığı'nın talimatı ile Süleymanpaşa İlçe Başkanı olarak atanan Yüksel, bu görevini 2 yıl sürdürmüştür. 2016 yılının Ağustos ayı itibariyle de Genel Başkanımızın tensipleri ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı olarak atanmıştır. 3 Şubat 2018 tarihinde gerçekleşen İl Kongresinde yeniden seçilen Yüksel, 1 Aralık 2018 yılında Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı olana kadar AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevini yürütmüştür. Yüksel, evli ve 3 çocuk babasıdır.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor