Sunay AKIN, Kapaklı'da Atatürk ve Cumhuriyet Sevdalıları ile Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün işbirliğiyle Kültürel etkinlikler çerçevesinde

Sunay AKIN, Kapaklı'da Atatürk ve Cumhuriyet Sevdalıları ile Buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün işbirliğiyle Kültürel etkinlikler çerçevesinde şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın'ın “Atatürk'ün İzinde Cumhuriyet Yolunda” isimli söyleyişisi dün akşam Çerkezköy OSB Konferans Salonunda geniş bir katılımla gerçekleşti.

Söyleşiye Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İzleyicilerden tam not alan söyleşi ayakta alkışlarla son buldu. Program sonunda konuşan Sunay Akın; ‘’Kapaklı’lılarla buluşmaktan, izleyici kitlesinden ve Cumhuriyet ışığını taşıyan insanlar görmekten son derece mutlu olduğunu belirterek “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine ve Kapaklı Belediyesine teşekkür ediyorum.” dedi.

Etkinlik sonunda konuşan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı; “Atatürk ve Cumhuriyet sevdalısı insanlarla bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti anlatırken, bu tür etkinlik ve organizasyonlarda Büyükşehir Belediyesi ile işbirliği içinde olacaklarını söyledi. Ayrıca salonun tahsisi konusunda desteklerini esirgemeyen ÇOSB müdürlüğüne ve görevli tüm ekibe  ayrıca teşekkür ederim.” dedi.

 

Sunay AKIN Kapaklı Cumhuriyet Sevdalıları Atatürk
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı