Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyet Müdürlüğü FETÖ'cülere Aman Vermiyor...

FETÖ ile mücadelede, ilk günden itibaren ülke genelindeki girişimlere ışık tutacak başarılı operasyonlara imza atan Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nün çabalarına yönelik bazı art niyetli girişimler gözden kaçmıyor.

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyet Müdürlüğü FETÖ'cülere  Aman Vermiyor...

Tekirdağ'da Cumhuriyet Başsavcılığı ve Emniyet Müdürlüğü tüm birimleryle birlikte, FETÖ operasyonlarında ülkede en başarılı iller arasında yer almaya devam ediyor.

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından o gecenin sabahında saatler geçmesine rağmen operasyonlarına ve çalışmalarına başlayan Savcılık ve emniyet birimleri aradan geçen zaman içinde başarılı çalışmalarını devam ettirirken örgütün askeri, sivil, akademisyen, iş çevreleri arasındaki bağlantılarında ülke genelindeki operasyonlara ışık tutacak başarılara her geçen gün yenisini ekliyor.

FETÖ yapılanmasında, ülke genelindeki en önemli sivil kaynaklarına ve bu kaynakların madddi odaklarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında operasyonlarını sürdüren Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı ve Tekirdağ Emniyetinin  başarılı çalışmaları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Tekirdağ ziyaretinde bizzat kendisi tarafından övgüyle dile getirilmişti.

Son zamanlarda maksatlı ve kasıtlı olarak yaratılmaya çalışıldı düşünülen ve Tekirdağ'da FETÖ yapılanmasına  yönelik operasyonların yeni başlatıldığı biçimindeki algı yanıltmalarının ardındaki amacın, FETÖ nün uyuyan hücrelerinin bir başka hain girişimi olarak algılanıyor. 

 

 

FETÖ TEKİRDAĞ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı