TEKİRDAĞ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ'NE, TEKİRDAĞ KAMUOYUNDAN ÖNEMLİ DESTEK VAR...

Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi 20 Aralık'da yapılacak ihalede Tekirdağ kamuoyunu arkasında hissediyor. CHP Milletvekili adayı ilhami Özcan Aygun'ün de aralarında bulunduğu önemli isimler ve çevreler bu ihalede Taşıyıcılar kooperatifi'nin yanında yer alıyorlar.

TEKİRDAĞ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ'NE, TEKİRDAĞ KAMUOYUNDAN ÖNEMLİ DESTEK VAR...

Tekirdağ Limanı 20 Aralık 2017 tarihinde ihaleye çıkartılıyor.

İhaleye katılımın yüksek olması beklenrken daha önce aynı ihaleyi kazanmış ve ardından zarar etme gerekçesiyle yaptığı işten çekilmiş olan firmaların dahi bu ihaleye katılımlarının beklenmesi kamuoyunun dikkatini çekiyor.

Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi'nin bu ihaleye kaatılacak olması ihalenin Tekirdağ gündeminde normalden çok daha yakından takip edilmesinin önünü açarken Tekirdağ'da bu konuda beklenmedik kamu oyu oluştuğu dikkatlerden kaçmadı.

STK temsilcileri ve meslek odaları başta olmak üzere Tekirdağ'da kamu oyu Taşıyıcılar Kooperatifi'nin bu ihalenin kazananı olarak çıkması yönünde ortak tavır içindeler.

Siyasi kanat oarak geçmiş seçim döneminde CHP Tekirdağ Milletvekili adayı ve iş adamı İlhami Özcan Aygun'un başını çektiği önemli çevreler liman ihalesinde Tekirdağ'ın tek kuvvet olarak, siyasi parti veya amaç gütmeksizin bu ihalede Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifnn yanında olunması görüşünü açıkça ortaya koyuyorlar.

Böylesine önemli bir ihalede ve aynı önemdeki sorumlulukta Tekirdağ Taşıyıcılar Kooperatifi'nin yer alacağı haberi Tekirdağ'da son günlerin en heyecanla karşılanan gelişmesi olurken, taşıyıcı esnafının böylesine kapsamlı bir yapıyı oluşturabilme başarısı kamu oyu tarafından takdirle karşılanıyor.

Tekirdağ'ın kaynaklarının Tekirdağlı yatırımcılar tarafından kullanılarak işin ekonomik yansımalarının Tekirdağ'a dönüşmesi esas önemsenen konu olma özelliğini koruyor.

TEKİRDAĞ TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ ALİ RIZA ETİİ İLHAMİ ÖZCAN AYGUN
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı