Tekirdağ Valiliği önünde resim sergisi

Tekirdağ’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde açılan Güzel Sanatlar Galerisinin 2017-2018 dönemi resim kursiyerlerinin ürettiği eserler Tekirdağ Valiliği önünde açılan sergi ile vatandaşların beğenisine sunuldu..

Tekirdağ Valiliği önünde resim sergisi

Tekirdağ’da İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde açılan Güzel Sanatlar Galerisinin 2017-2018 dönemi resim kursiyerlerinin ürettiği eserler Tekirdağ Valiliği önünde açılan sergi ile vatandaşların beğenisine sunuldu.
Açılış törenine, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Yılmaz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hakan Cömertler, kurslara katılan kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Programın açılış konuşmasını İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde yakın bir zamanda göreve başlayan Hakan Cömertler gerçekleştirdi. Cömertler konuşmasında, göreve geldikten kısa bir süre sonra güzel bir etkinliğe ev sahipliği yaptıklarını belirterek kursa katılan kursiyerlere başarılar diledi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Vali Mehmet Ceylan sergiyi gezerek tabloları inceledi. Vali Ceylan, kursiyerlerle bir süre sohbet ederek tablolar hakkında bilgi aldı.
Sergi 24- 25 Mayıs tarihlerinde Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya müzesinde gezilebilecek.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı