Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'dan vatandaşların sosyal sorumluluk projelerine destek...

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, çalışma programını saatlerle ve günlerle sınırlamadan vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım'dan vatandaşların sosyal sorumluluk projelerine destek...

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Tekirdağ'da mesaisini günlerle ve saatlerle sınırlamadan sürdürdüğü çalışmalarını ve ziyaretlerini geride bıraktığımız pazar günü  Süleymanpaşa'da sabah saatlerinde ziyaret ettiği sitelerle devam ettirdi.

Aziz Yıldırım, beraberindeki bürokratlarla birlikte farklı bir ziyaret için bulunduğu Yalıkent Sitesinde aynı zamanda site sakinleriylede bir araya geldi.

Yalıkent Sitesi sakinlerinin sokak hayvanlarına yönelik ilgisini ve alakasını beğeni ve takdirle karşılayan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, site yönetiminin desteği sayesinde yine aynı site sakini Diş Hekimi Şebnem İlhan'ın kendi imkanlarıyla yapmış olduğu minik çaplı, bir kaç kedinin ancak barınabildiği minik barınağı da ziyaret ederek bu konudaki duyarlılığa da dikkat çekti.

Hayvan severlerin çok önemli insani ve sosyal bir sorumluluğu yerine getirdiklerine dikkat çeken Yıldırım, diğer insanlarında bu konuda duyarlı olmaları gerektiğini ancak hayvan severlerin bu hassasiyelerini ortaya koyarlarken, çevreyle birlikte diğer insanlarında önceliklerine ve hassasiyetlerine dikkat çekilmesi gereğinin kaçınılmaz olduğunun altını çizdi.

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Yalıkent Sitesi sakinlerinin duyarlılıklaarını tebrik ederken diğer sosyal sorumluluklar hakkında da aynı ilgiyi göstermelerini istedi.

Halkı sosyal sorumluluk projelerinde devletle birlikte olmaya daha fazla teşvik etmenin gereğini de vurgulayan Yıldırım, Yalıkent Sitesinin girişine, Sokak Hayvanlarının gereken ilgiyi görmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan bir pankartı da Şebnem İlhan'la birlikte  astı.

 

tekirdağ valisi aziz yıldırım
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI