Tekirdağ ve Trakya'daki ünlü mağazalar zincirinin sahibi emniyette ifade veriyor

Ünlü giyim mağazalar zincirinin sahibi E.K ifadesine başvurulmak üzere gözaltına alındı. Şikayetçiler ve mağdur olduklarını iddia eden çok sayıdaki kişi emniyetin önündeki bekleyişlerini sürdürüyorlar.

Tekirdağ ve Trakya'daki ünlü mağazalar zincirinin sahibi emniyette ifade veriyor

Tekirdağ, Süleymanpaşa'da ve Trakya'nın değişik yerleride giyim mağazaları bulunan iş adamı hakkındaki iddialara dayalı şikayet nedeniyle bugün gözaltına alınarak ifadesine başvurulmak üzere emniyete götürüldü.

Çok sayıda kişinin şikayetini dikkate alan polis ünlü mağazalar zinciri sahibi olan E.K yi ifadesine başvurmak üzere bu gün öğlen saatlerinde iş yerinden alarak emniyete götürdü.

Emniyetin önünde bekleyişlerini sürdüren şikayetçiler mağzalar zincirinden yaptıkları senetle alış verişin senet bedellerini ödemelerine rağmen haklarında açılan icra takipleri sonunda aynı senetlere ait ödeme talebiyle karşılaştıklarını iddia ettiler.

haberin detayını ve olay görüntüleri tekirdagnethaber.com da takip etmeyi sürdürebilirsiniz.

ünlü mağazalar zinciri
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Kime ne     2018-12-23 Bir adam on tane.karı alırsa bu.meymenetsiz surata gelen kadın bir afet devran is ce.lüks içinde yaşıyorsa..ayrılıp gidenler..hepsinden çocuklar.nafakalar....bize mi sordun be adam. Batışın olur bu senin....insan müşterisine bunu yapmaz...hani büyüklerin sözü...MÜŞTERİ VELİNIMETTİR....kendine gel
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI