Tekirdağ'da Çiftlik Bank Mağdurları Şaşkınlar ve Gelişmeleri Takip Ediyorlar...

Çiftlik Bank soruşturmasında Tekirdağlı çok sayıda mağdur olduğu tahmin ediliyor.

Tekirdağ'da Çiftlik Bank Mağdurları Şaşkınlar ve Gelişmeleri Takip Ediyorlar...

Yurt genelinde, Çiftlik Bank mağdurları Savcılık ve polise baş vurarak mağduriyetlerini beyan ederek Çiftlik Bank yöneticilerinden davacı oluyorlar.

Tekirdağ'da çok sayıda mağduru olduğu tahmin edilen Çiftlik Bank soruşturmasında bu günkü  ilk gözaltı ve tutuklamalarının ardından sessiz bekleyişlerinin sonuna gelen Tekirdağlı Çiftlik Bank mağdurlarının diğer mağdurlar gibi yöneticilerden yana şikayet dilekçelerini Avukatları ile ve şahsen ilgili savcılıklara sunmaya başladıkları yönünde gelişmelerin hız kazandığı gelen haberler arasında.

Çiftlik Bank'ın tesislerinde başlatılan soruşturmanın ardından gözaltıların başlamasıyla birlikte yurt genelinde olduğu gibi Tekirdağ'da da, Çiftlik Bank'tan dolayı mağdurların söz konusu olduğu haberlerinin üzerine, çok sayıda kişinin bir kaç günlük sessiz bekleyişin sonunda yasal girişimlere başladıkları öğrenildi. 

İsimlerinin açıklanmasını istemeyen bazı Çiftlik Bank mağdurları ise, çok sayıda kişinin neredeyse tüm mal varlıklarını nakte çevirerek Çiftlik Bank'a yatırdıklarını söylerlerken; ''Şaşkınız ve tarif edilemeyecek derecede üzgünüz. Tüm birikimimziin yok olduğunu görmek veya ne olacağını bilememek bizleri daha da karamsarlığa itiyor.''diyorlar.

 

çiftlik bank mağdurları çiftlik bank
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI