Tekirdağ’da Turizm Haftası başladı

Tekirdağ’ın turizm potansiyelini artırmak ve şehri tanıtmak için 42. Turizm Haftası Tekirdağ Valiliği önünde düzenlenen törenle başladı..

Tekirdağ’da Turizm Haftası başladı

Tekirdağ’ın turizm potansiyelini artırmak ve şehri tanıtmak için 42. Turizm Haftası Tekirdağ Valiliği önünde düzenlenen törenle başladı.
Valilik önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan tören, İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Tören, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un mesajının okunması ve Süleymanpaşa İlkokulu öğrencilerinin halk oyunlarının gösterisiyle sona erdi.
42. Turizm Haftası boyunca Tekirdağ’da bir dizi etkinlik düzenlenecek. Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nde Tekirdağ konulu bir fotoğraf sergisi vatandaşların ziyaretine açılacak. Ayrıca Turizm Haftası’nda Yöresel Yemek Yarışması, Doğa Yürüyüşü, Müze Ziyaretleri gibi etkinlikler düzenlenerek Tekirdağ’ın tanıtımı yapılacak.
Törene Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, Süleymanpaşa Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Hulusi Özocak, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
CHP'DEN İSTİFA ETTİ.  AK PARTİYE GEÇTİ
CHP'DEN İSTİFA ETTİ. AK PARTİYE GEÇTİ