Tekirdağspor Başkanı Mülayim Kuru'dan beklenen açıklama geldi.

Vize deplasmanına taraftar götürülmemesi yönündeki Vize ilçe spor güvenlik kurulu kararını değerlendiren Mülayim Kuru gerekli açıklamayı yaparak konuya açıklık getirdi.

Tekirdağspor Başkanı Mülayim Kuru'dan beklenen açıklama geldi.

Tekirdağspor Başkanı Mülayim Kuru, pazar günü Tekirdağspor'un deplasmanda karşılaşacağı Vizespor maçına taraftar götürülmemesine yönelik yaptığı değerlendirmede;

'' Tekirdağspor yönetimi olarak biz ve Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'in talimatları doğrultusunda Vizespor maçına taraftarlarımızla birlikte gitmeyi planlıyorduk. Bu yöndeki hazırlıklarımızı tamamlamış ve yönetim kurulunda taraftar sorumlusu yöneticimizle gerekli tüm girişimleri gerçekleştirmiştik. Kendim özel işlerim gereği yurt dışında bulunmama rağmen yöneticilerimizin bu yöndeki çalışmaların seyriyle ilgili sürekli temas halindeydik. Ancak, Vize kaymakamlığı'nda gerçekleştirilen ve yetkililerin katıldıkları güvenlik toplantısında aldıkları karar üzerine pazar günkü maça taraftarlarımızı götüremiyeceğimizi öğrenmiş bulunduk. Bu kararın ardından taraftarlarımızı Vize'de tribünlerde görememenin eksikliğini yaşayacağımız şüphe götürmezken futbolcu kardeşlerimizin elde edecekleri galibiyetle bu eksikliği gidereceklerinden eminiz. Bu kararın içeriğinde Tekirdağspor olarak biz hiç bir biçimde yer almadık ve kararın gerekçesine baktığımızda ise rakibimizden de hiç bir art girişim emaresine rastlamadığımızı tümüyle teknik eksiklikler karşısında alınmış bir karar olarak değerlendirmemize karşın bizi, camia olarak üzen bir karar olarak nitelendiriyoruz.'' dedi.

İşte o kararın metni.

mülayim kuru
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor