Tekirdağspor Nevşehir Kampına Gidiyor

Bugün belli olan TFF 3.lig 3. Grup 2017-2018 fikstürünün ardından Tekirdağspor Yönetim ve Teknik Heyetinde hareketli saatler yaşanıyor.

Tekirdağspor Nevşehir Kampına Gidiyor

Bugün belli olan TFF 3.lig 3. Grup  2017-2018  fikstürünün ardından Tekirdağspor Yönetim ve Teknik Heyetinde hareketli saatler yaşanıyor.

2017-2018 hazırlıklarını tüm hızı ile sürdüren Tekirdağspor. Transfer çalışmalarını tamamlayarak 28 Temmuz Cuma günü Nevşehir Ürgüp Mustafa tesislerinde kampa girmek için hazırlıklarını tamamladı..

NEVŞEHİR KAMPI İÇİN 135 BİN TL BÜTÇE AYRILDI.

28 Temmuz Cuma Akşamı Tekirdağspor kafilesinin Nevşehir'e hareket edeceğini açıklayan Başkan Sezer; Yönetim kurulu ile yaptığımız toplantıda kamp tarihi 27 Temmuz olarak belirlenmişti fakat kamp malzemelerimizin yetişmeyeceğini tahmin ederek tarihi bir gün ileri aldık.

Yönetim kurulumuzun onayı ile takımımızın yeni sezonda giyeceği formalar dahil 85 BİN TL tutarındaki ödemenin 30BİN TL sini ödeyerek geri kalan tutarı vadelere böldük. 14 Gün sürecek olan  kampımızın 50 BİN TL lik ödemeeside kulübümüzde hazır durumdadır kamp bitimi ödemesi tesislere yapılacaktır.

Bazı internet haber sitelerinde ve sosyal medyada çıkan haberleri esefle kınıyorum. Bu kadar kısa sürede silbaştan Tekirdağımıza ve 50.yılını kutlayan Tekirdağspora yakışır takım kurma gayreti içindeyiz tabii yönetimdeki bize gönül vermiş antin kuntin işlerle uğraşmayan arkadaşlarla beraber onlara teşkkür ederim. Bu haberlerin ne amaçla yapıldığını çok net biliyorum takımımızın ve taraftarımız bu güzel havasını bozmamak için susuyorum dost görünen düşmanlar dahil zamanı geldiğinde herşeyi en ufak ayrıntısına kadar açıklayacağım.

Ali Nail Hocamız ve teknik heyetimiz takımımızın başındadır onlar içinde gerçeği olmayan takımı bırakcak diye haberler yapılıyor. Hocamızla beraber gülüp geçiyoruz bu tip dedikodulara. Bir saat önce hocamız kendi sosyal ağ hesabında şu açıklamayı yaptı.

''Cuma günü 2.etap kampı başlıyor......Güçlü bir Tekirdagspor için çalışıyoruz.....Arsin le ilk maç evimizde .......Haydi hayırlısı....Allah mahcup etmesin inşallah......'' 

Takımı bırakcak hoca veya futbolcular bu şekilde açıklama yaparmı siz kimi kandırıyorsunuz sosyal medya şovalyeleri.

Tekrar söylüyorum Takımımız teknik heyetimiz tam kadro hazırız. Yönetimde bazı arkadaşlarla sıkıntımız olabilir. Onlar kendilerini çok iyi biliyorlar. İstifalarını enkısa zamanda vermelerini ve bize köstek olmamalarını son kez rica ediyorum.

50.yılımızda bizi yanlız bırakmayan Başkanımız Kadir Albayrak ve Vekilimiz Mustafa Yel'e ayrıca menfaat gözetmeden Tekirdağspora destek te bulunan esnafımıza Taraftarlarımıza ve Tekirdağ halkına teşekkür ediyorum. açıklamalarında bulundu

 

tekirdağspor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’