TEKİRDAĞSPOR ONLARA EMANET

Tekirdağspor yönetimi Teknik Direktör Erdal Alpaslan'ın istifasından sonra takımı Alt yapı sorumluları Abdullah Eroğlu ve Okan Aydın'a emanet edecek.

TEKİRDAĞSPOR ONLARA EMANET

Tekirdağspor yönetimi Teknik Direktör Erdal Alpaslan'ın istifasından sonra takımı alt yapı sorumluları  Abdullah Eroğlu ve Okan Aydın'a emanet edecek.

Geçtiğimiz hafta basın mensupları davet edilerek yapılan yönetim toplantısında Tekirdağspor Teknik Direktörü Erdal Alpaslan; Başkan Aydoğdu'ya istifasını sunduğunu ancak takımın son oynanan Van BSBK, Manavgatspor  maçlarında yalnız bırakmayacağını ve sahada olacağını ifade etmişti.

 Bugün Tekirdağspor sosyal tesislerinde yapılan yönetim toplantısına katılan Alpaslan ve ekibi Başkan Aydoğdu ve yöneticilerle son kez bir araya gelerek buruk bir şekilde Tekirdağspor'dan vedasını gerçekleştirdi.

Alpaslan Tekirdağspor'da görevimin başındayken yanımda olan herkesi sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum İnşallah ilerki döenemlerde kısmet olursa Tekirdağspora Sportif Direktör olarak görev almayı temenni ediyorum dedi

Sezonun ilk yarısının bitimine 3 hafta kalması sebebiyle yönetim Teknik Direktör transferini 3 hafta sonra lige verilen arada gerçekleştirecek.

Tekirdağspor ilk yarı bitimine kalan 3 maçı (Kütahya, Karacabey ve Bayburt maçlarını) altyapıda görevli olan antrenör  Okan Aydın ile çıkacak. Pro lisans sınavları için  Cumartesi gününe kadar Edirne'de bulunacak olan Aydın'ın yerine takım antramanlarına altyapıda görevli olan antrenör Abdullah Eroğlu ile çıkacak

 

 

Tekirdağspor Erdal Alpaslan Teknik Direktör
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI