Tekirdağspor'da Acil Çözüm Toplantısı...

Tekirdağspor'da baş gösteren mali sorunlara son verme adına bir araya gelen isimler ilk aşamada başarılı girişimlerde bulundular. Tekirdağspor'da iç transferde sorun yaşanan oyuncularla maddi sorunlar çözülüyor.

Tekirdağspor'da Acil Çözüm Toplantısı...

Tekirdağspor'un dün akşam gerçekleştirilen olağanüstü kongresinde beklenen sonuç alınmazken, bu gün kulüp başkanı Özkan Sobacıoğlu'nun ofisinde bir araya gelen isimler sabah saatlerinde yaptıkları toplantıda iç transfere yönelik maddi sorunların çözümü adına ilk adımı attılar.

ilhami Özcan Aygun, Mustafa Yurdanur, Salih Canikli, Özkan Sobacıoğlu, Volkan Nallar,Ahmet Biler, Tarık Eski, Vecdi Yalnızoğlu, Sami Kır, Ersan Özcan gibi isimler Tekirdağspor'da meydana gelen krizin atlatılması adına bir araya gelerek iç transferde maddi sorun yaşanan oyuncuların ödemeleri hakkında gerekli maddi desteği sağlayarak oyuncuları pazar günü iç sahada  oynanacak Tarsus maçına hazırlamaya gayret ettiler.

Bu sabah bir araya gelen isimler meslek birlikleri, siyasiler ve iş adamları ile irtibata geçerek Tekirdağspor adına maddi desteğin sağlanması için temaslarda bulundular.

Toplantıya mevcut yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Tekirdağspor'a emek ve gönül vermiş bir çok isim katılırken takımın teknik sorumlusu Okan Aydın'da davet edilerek bilgisine başvuruldu.

Tekirdağspor markasına leke sürdürmemek adına bir araya gelen isimler acil çözüm toplantısının sonunda bu güne dek elde edilmesi çok güç gibi görünen çözüm odaklı sonuçlara eriştiler.

tekirdağspor
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Salih Gultoprak     2018-01-27 transfer yapilabilecek mi ? ve transfer yapilamaz cezasi ne zaman kalkiyor ?
salihgultoprak1962@gmail.com     2018-01-27 transfer ne zaman aciliyor,umut varmi.?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı