TEKİRDAĞSPOR’DA CANİKLİ DÖNEMİ BAŞLADI

Tekirdağspor Başkanı Özkan Sobacıoğlu dün Ticaret Odasında gerçekleştirilen kongrede başkanlık görevini Salih Canikli'ye teslim etti

TEKİRDAĞSPOR’DA CANİKLİ DÖNEMİ BAŞLADI

Sezon başında  İstanbul grubu olarak adlandırılan başkan ve 9 yöneticinin istifasıyla alt üst olan Tekirdağspor yönetimi, Özkan Sobacıoğlu Başkanlığında yöneticiler Sami Kır ve Ekrem Öktem ile beraber yönetim krizini çözerek dün gerçekleştirilen kongreye kadar kulübün daha çok zarar görmemesi için var gücüyle çaba sarfettiler.

Yönetime ilk geldiklerinde günde kongre kararı alan Sobacıoğlu o günlerde yaptığı açıklamada;''Tekirdağspor gibi köklü çınarın gönüllü sevdalıları olan camiamız bir konuda emin olsun. TEKİRDAĞ SPOR SAHİPSİZ KALMADI, KALMAYACAK, KALMAZ.'' diyerek camiaya seslendi. Kampta olan takımın ahengini bozmamak için yoğun çaba sarfederek deplasmanda oynanacak olan Arsin maçı için kampa çıkarma yapan yönetim kampı devam ettirip Okan Aydın'ı Teknik Direktör olarak takımın başına getirdiler. Deplasmanda onurlarıyla mücadele eden Tekirdağspor futbolcuları 6 puan değerindeki Arsin karşılaşmasında galip gelerek Tekirdağspor camiasının gönüllerini fet ettiler ve şu anki oluşum için harekete geçirdiler.

25 Ocak'ta gerçekleştirilen kongrede Tekirdağspor'a aday olacak liste çıkmayaınca dün yapılan kongre Tekirdağspor için hayati önem taşımakta.

Ticaret ve Sanayi Odasında dün akşam yapılan kongrede  tek liste ile seçime giren Salih Canikli ve yönetimi 2017- 2018 sezonunda Tekirdağspor'un yeni başkanı oldu.

Kongrede Divan Başkanlığını yine Enez Kaplan yaptı.

Kongreye, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar, Trakya Gazeteciler Birliği Başkanı Naci Akyazı, Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Muzaffer Doğan, Eski Kulüp Başkanı Volkan Nallar ile delegeler katıldı.

Kongrede Siyasi Partiler, Sivil Toplum Kuruluşları ve İş Adamlarının salona gönderdikleri çiçekler dikkatlerden kaçmadı.

Kongrede ayrıca geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Tribün Lideri Erkan Tekdemir’in yerine tribün lideri Onur İlbasan getirildi.

Yapılan tek adaylı seçimde Kulüp Başkanlığına Salih Canikli Onursal Başkanlığa ise Mustafa Yurdanur Getirildi,

Yönetim Kurulu üyeliklerine ise

Osman Kurt,

Ercan Kısa,

İsmet Teberoğlu,

Küçük Sami Kır,

Ekrem Ökten,

Tarık Erkenciler,

Turgut Ünsal,

Uğur Işık,

Özay Ceylan,

Ahmet Biler,

Hasret Delice,

Atılgan Alkıran,

Şahin Umur

Bülent Daşdan seçildi.

Tekirdağspor Yönetimdeki görev dağılımı önümüzdeki günlerde yapılacak olan ilk toplantıda gerçekleştirilecek.

Tekirdağ Net Haber ailesi olarak Başkan Salih Canikli ve Yönetimine Başarılar Dileriz..

Sami Kır Ekrem Öktem Salih Canikli Mustafa Yurdanur Özkan Sobacıoğlu Tekirdağspor kongre
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
Kasaba giren hırsızlar otomobil çaldı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı
20 FETÖ şüphelisine gözaltı kararı