TEKİRDAĞSPOR’DA DEPREM... İSTİFALAR PEŞPEŞE GELDİ

Tekirdağspor'da yönetim krizi baş gösterdi. Mali krizin ardından yönetim kurulundaki önemli isimler ardı ardına istifalarını kulüp müdürlüğüne verdiler. istifaların ardında yatan nedenin ise, bazı yöneticilerin keyfi kararları ve bu kararları yönetimde tartışmadan yürürlüğe geçirmeleri olduğu edinilen bilgiler arasında.

TEKİRDAĞSPOR’DA DEPREM... İSTİFALAR PEŞPEŞE GELDİ

Tekirdağspor'da yönetim krizi baş gösterdi. Mali krizin ardından yönetim kurulundaki önemli isimler ardı ardına istifalarını kulüp müdürlüğüne verdiler. istifaların ardında yatan nedenin ise, bazı yöneticilerin keyfi kararları ve  bu kararları yönetimde tartışmadan yürürlüğe geçirmeleri olduğu edinilen bilgiler arasında.

Maddi olanaksızlıklarla boğuşan, çıkmaza giren Tekirdağspor'da uzun süredir devam eden yönetim içindeki anlaşmazlıklar bu gün gelen istifalarla doruk noktasına erişti.

İki as başkanın yanı sıra genel sekreter, mali işler sorumlusu ve yöneticilerle birlikte  istifalarını kulüp müdürlüğüne verirken, ilk toplantıda istifalarının işleme konmasını talep ettiler.

Bardağı taşıran son damlanın, yardımcı hoca Nuri Kamburoğlu'nun görevine son verilirken yönetim kurulundan habersiz  gerçekleştirilen bu uygulamaya olduğu anlaşılıyor.

Mali sorunların kriz boyutuna eriştiği Tekirdağspor'da yönetim kurulundan gelen bu son istiffalarla birlikkte mali ve yönetimsel krizin takımın saha başarılarına olumsuz yansımasına kaçınılmaz gözüyle bakılıyor.

İstifalarını veren yöneticiler ise; Göreve geldiğimmiz ilk günden bu zamana dek geçen sürede her türlü fedakarlığı gösterdiklerini, üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret ettiklerini, taraftarlar başta olmak üzere tüm camiayı ön planda tutmaya gayret ettiklerini ancak tüm hassasiyetlerine karşın maddi ve esas manada ise yönetimsel keyfiyetlere tahammüllerinin tükendiğini belirterek gelinen noktada yardımcı hoca Nuri Kamburoğlu'nun görevine yönetimde görüşülmeden son verilmesinin sabırlarını taşıran son damla olduğunu belirttiler.

Yönetim dışında kalsalar dahi, tekirdağspor için ve Tekirdağspor adına ellerinden gelen her türlü desteği esrgemeyeceklerini bildiren yöneticiler; Tekirdağ ve Tekirdağspor her şeyin üzerindedir. Tekirdağspor Tekirdağ'ın timsali ve gururudur. şahsi ve keyfi uygulamalarla yönetilecek kadar sıradan bir camia olmadığı gibi semt takımı yöneticiliği mantığına layık değildir. Bu anlayış ve sorumluluğun gereğini istifalarımızla bir kez daha ortaya koymuş bulunuyoruz. dediler.

İSTİFALARINI VEREN YÖNETİCİLER

GENEL SEKRETER EKREM ÖKTEN

AS BAŞKAN ÖZKAN SOBACIOĞLU

AS BAŞKAN ZEKİ SEZER

2. BAŞKAN LÜTFÜ DÖKMEN

MALİ İŞLER SORUMLUSU ALPAY ÇETİN

YÖNETİCİ OSMAN KURT

YÖNETİCİ ETHEM ARITEPE

tekirdağspor yönetimindeki istifaların pazartesi günü de devam edeceği düşünülürken, il dışında olan bazı yöneticilerin istifalarının ceplerinde olduğu ve pazartesi günü bu istifaları yönetime sunacakları gelen bilgiler arasında.

 

TEKİRDAĞ SPOR yönetim istifa deprem
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI