Tekirdağspor'un Kurtarıcısı Cesur Yürek AYGUN

Tekirdağspor bugün gelen müjdeli haberle rahat nefes aldı.

Tekirdağspor'un Kurtarıcısı Cesur Yürek AYGUN

Tekirdağspor bugün gelen müjdeli haberle rahat nefes aldı.

3.Lig te mücadelesine devam etmek için maddi krizi aşmaya çalışan Tekirdağspor  takıma gönül vermiş binlerce taraftarı, yönetim ve idarecileri, sosyal medya ve gazetelerden bir haftadır şehrin yetkililerine seslerini duyurmaya çalıştılar.

 Şehrin yetkililerinin maddi destek yapamıyacaklarını açıklamasıyla önümüzdeki hafta başlayacak olan 3. Lig mücadelesine katılamayacak olan Tekirdağspor'un 50. Yılındaki haykırışına  Tekirdağ ve Tekirdağspor camiası tarafımdan çok sevilen işadamı İlhami Özcan Aygun'den cevap geldi.

Yatırılması gereken 300 bin TL civarındaki paranın bir kısmını bağış, bir kısmınıda borç olarak Tekirdağsporun kasasına koyan Aygun, adeta Tekirdağsporun kurtarıcısı oldu.

Zira bu para yatmasaydı, önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan 3. Lig profesyonel ligte mücadele edecek olan Tekirdağspor sahaya çıkamayarak ve tüm Tekirdağ'ın tarihine karabir bir leke olarak geçecekti.

Destek haberin kısa sürede yayılmasıyla Tekirdağın kahramanı ilan edilen Aygün'un bu davranışı tüm Tekirdağ'ı ve futbol camiasını büyük bir sevince boğdu.

Öte yandan klüp yöneticileri aldıkları bu müjdeli haberden sonra alacaklılar ile irtibata geçerek sorunu çözmek için kolları sıvadılar.

Tekirdağda kazanan Tekirdağ'ın değerlerine sahip çıkan Tekirdağlı iş adamı 'CESUR YÜREKTrakya Tarım Ltd. Şti yönetim kurulu başkanı İlhami Özcan Aygun'e tekirdagnethaber.com olarak örnek olacak davranışından dolayı teşekkür ederiz.

 

 

İlhami Özcan Aygun Tekirdağspor Tekirdağ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
BAŞKAN ALBAYRAK; 'İTFAİYEMİZ SEFERBER EDİLDİ'
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’
Eşkinat'a Aydemir' den Sert Tepki; ‘EDEPSİZLİK, TERBİYESİZLİK AHLAKSIZLIKTIR’