TEKİRDAĞSPOR’UN YENİ BAŞKANI AYDIN; ‘Tekirdağspor Kimsenin Parasına İhtiyacı Olmayacak’

Tekirdağspor Kulübü Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı bu akşam Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda kongre üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

TEKİRDAĞSPOR’UN YENİ BAŞKANI AYDIN; ‘Tekirdağspor Kimsenin Parasına İhtiyacı Olmayacak’

Tekirdağspor Kulübü Olağan Üstü Genel Kurul Toplantısı bu akşam  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı salonunda kongre üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Divan kurulunun seçimiyle başlayan kongrede Divan Başkanlığına Enez Kaplan yardımcılığına ise Tarık Eski getirildi. Yoğun bir katılımla gekçekleştirilen kongreye Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Süleymanpaşa MHP İlçe Başkanı Fatih İşcan, Eski Başkan Volkan Nallar, eski yöneticiler, kulüp üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan kongre de ilk konuşmayı Başkan Turgay Kartal yaptı. Gündem maddeleri gereğince gelir, giderlerin kongre üyeleri tarafından oylanmasıyla devam eden kongrede tek aday listesi sunuldu. Başka aday listenin sunulmaması nedeniyle  tek aday listesi olan Kenan Aydın ve yönetimi oylamayla Tekirdağspor'da göreve başlamış oldu.

Divan başkanının söz almak isteyen varmı? anonsuna salonda bulunanlar tarafından cevap gelmeyince Kenan Aydın Tekirdağspor'un yeni başkanı olarak ilk konuşmasını salondaki üyelere gerçekleştirdi.

Kenan Aydın, ''Tekirdağspor’u gelecek sezon şampiyon yaparak üst lige çıkaracağını iddia ederek, şunları kaydetti;” Tekirdağspor’a geldik. Biz futbolun içinden gelen bir aileyiz. Futbolu seviyoruz ve hepimiz profesyonel futbol oynadık. Tekirdağspor’u bulunduğu yerden hızlı bir şekilde çıkabileceği yere kadar getireceğiz. Bu yıl alabildiğimiz kadar çok puan alıp seneye şampiyon bir takım yaratmak istiyoruz''. açıklaması salondakiler tarafından alkışlandı.

Aydın konuşmasına; ''Bunun yanında Tekirdağspor’un bundan sonra kimsenin parasına puluna ihtiyacı olmayacak. Büyük takımlar nasıl yaşıyorsa Tekirdağspor’da öyle yaşayacak. Tekirdağspor’u en yakın zamanda kaldığı, yer, antrenörü, gittiği kamp ile takım otobüsü yerine gelecek. Bunlar Tekirdağspor’a yakışmıyor. En iyilerini alacağız ve Tekirdağspor’un emrine vereceğiz. Daha önce takımı bir kez izledim. Takımın eksikliklerini çok iyi şekilde biliyoruz. Teknik heyet doğrultusunda çalışmalar yapıp üst liglerden 5-6 oyuncu alıp, genç oyuncularımızla onları harmanlayıp iyi bir takım yapacağız. Mali konuları hızlı bir şekilde açıp transfere açacağız. Tesisleşme yoluna gideceğiz. Tekirdağspor’un Başkanı, Tekirdağ’ın Valisi ile Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü ve halkı ile birlik beraberlik ve şeffaflık içinde yapacağız. Hangi üyemiz mali tabloları görmek isterse herkes şeffaf olacak ve görebilecek.  Tekirdağspor’u büyük liglerde olmasını temenni ediyorum” sözleriyle salondakilere teşekkür ederek bitirdi.

Tekirdağspor yönetimi şu isimlerden oluştu; “Kenan Aydın, Alpay Çetin, Akın Aydın, Zeki Sezer, Salih Çakır, İsmet Gökdereli, Ekrem Ökten, Engin Yavuz, Furkan Bircan , Özkan Sobacıoğlu, Sinan Aydın, Okan Bal, Harun Balcı, Küçük Sami Kır ,Ali Kaçan”

 

Kenan Aydın Tekirdağspor
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı