TEKNİK DİREKTÖR OKAN AYDIN ‘’SİNERJİMİ KAYBETTİM’’

TFF 3'inci Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Tekirdağspor'da, göreve getirilen teknik direktör okan Aydın ile yollar ayrıldı

TEKNİK DİREKTÖR OKAN AYDIN ‘’SİNERJİMİ KAYBETTİM’’

TFF 3'inci Lig 3'üncü Grup'ta mücadele eden Tekirdağspor'da, göreve getirilen teknik direktör Okan Aydın ile yollar ayrıldı. Aydın, üst üste alınan Elaziz ve Cizrespor mağlubiyetlerinin ardından istifa kararı aldı. Tekirdağspor Yönetim Kurulunun, Aydın'ın istifasını kabul ettiği belirtildi.

Teknik Direktör Aydın, lige verilen arada kamp yaptığı Antalya'da yönetim krizi yaşamış, Özkan Sobacıoğlu'nun başkanlığa gelmesiyle Tekirdağspor'da Teknik Direktör olarak göreve başlamıştı.

İlk karşılaşmasını Arsin deplasmanında oynayan Aydın rakibini 2-0 net skorla yenerek  Tekirdağspor camiası tarafından takdirle karşılanmıştı.

Teknik Direktör Aydın sosyal medya hesabında ''takım otoriteme karşı yapılan belli yanlışlardan dolayı sinerjimi kaybettim ve "başarının ekip işi" olduğu inancıyla oluşturduğum vizyonumun,akademik kariyerimin yıpranmış olduğunu sezmekteyim.'' açıklamalarına yer vererekk görevinden istifa ettiğini Tekirdağspor Camiasına duyurdu.

Teknik Direktör Aydın'ın Sosyal Medya hesabından yaptığı istifa açıklaması;

BÜYÜK TEKİRDAĞSPOR CAMİASI

Yaklaşık 8 yıldır Büyük Tekirdağspora emek vermekteydim çok zor şartlarda işimi altyapıda ve A takımda eniyi şekilde yapmaya gecemi gündüzüme katarak maddi beklentilerimin karşılanmamasına rağmen emek verdim.
altyapıda resmî olarak 25in üzerinde her yaş kategorisinde İl Şampiyonlukları yaşayarak Büyük Tekirdağsporumuzu ülkemizin heryerinde söz ettirerek manevi olarak hiç yılmadan gurur ve onurla çok çalıştım..
Bilindiği gibi yardımcı hoca olarak
A takımda sezon başı göreve başladım sezon ortası Antalya kampında yüz üstü bırakılmamıza rağmen 21 gün boyunca takımımın yanında hem maddi hem manevi olarak durarak mevcut kadronun dağılmasına izin vermedim takımın ayakta durması ve güçlenmesi için elimden gelen çabayı sarfetttim.
Bunca kaos bunca zorluğa rağmen oyuncularımla birlikte liğe galibiyet ile başladım. Yeni yönetimin bana yaptığı teklif ile takımı devraldım. Eksiklerimizle liğin enzorlu 5 takımı ile oynayarak bugüne kadar getirdim.
Ancak takım otoriteme karşı yapılan belli yanlışlardan dolayı sinerjimi kaybettim ve "başarının ekip işi" olduğu inancıyla oluşturduğum vizyonumun,akademik kariyerimin yıpranmış olduğunu sezmekteyim.Bunun üzerine bu akşam yeni yönetimle yaptığımız toplantı neticesinde Tekirdağspordaki görevimden ayrılmış bulunmaktayım. 
Futbolcu Kardeşlerim ve Tekirdağspor Taraftarları Haklarını Helal Etsinler Benden Yana Hakkım Varsa Helal Olsun...Tüm camiaya ve kendi adıma hayırlı olmasını diler başarılar dilerim.

Okan AYDIN 
Teknik Sorumlu

TEKİRDAĞSPOR Okan Aydın Teknik Direktör istifa etti
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı