Trakya Ragbi Kulübü 2’de 2 yaptı

Türkiye Ragbi Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Mehmet Yağcı 15li Ragbi 2. Ligi’nde ikinci maçına çıkan Trakya Ragbi Kulübü, rakibi Koç Üniversitesi SK’yı 55-5 yenerek 2’de 2 yaptı..

Trakya Ragbi Kulübü 2’de 2 yaptı

Türkiye Ragbi Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Mehmet Yağcı 15li Ragbi 2. Ligi’nde ikinci maçına çıkan Trakya Ragbi Kulübü, rakibi Koç Üniversitesi SK’yı 55-5 yenerek 2’de 2 yaptı.
İstanbul/Sarıyer Orhan Keçeli Stadı’nda oynanan mücadelede rakibi Koç Üniversitesi SK’yı 55-5 yenerek 2’de 2 yapan Trakya Ragbi Kulübü, galibiyetlerini sürdürdü.
Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Trakya Ragbi Kulübü Antrenörü Ömer Koltuk, “Bir deplasman maçına çıkmayalı uzun süre olmuştu. Oyuncuların buna nasıl tepki vereceğini merak ediyordum. Herkes üzerine düşeni yaptı ve yeni bir galibiyet geldi. Bizim için mutluluk verici. Emeklerimizin karşılığını almak bizleri daha çok motive ediyor. Bütün arkadaşlarımız maçta oynama şansı buldu ve gösterdikleri mücadeleden çok memnunum. Özellikle çaylak oyuncularımızın gösterdiği gelişim beni çok memnun ediyor. Maçın görüntülerini izleyip, eksiklerimizi tespit edeceğiz. 1. Lig yolunda sıkı çalışmaya devam edeceğiz. Koç Üniversitesi SK’ya da misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Kulübümüzün tamamı üniversite öğrencilerden oluştuğu için deplasman yolculukları bizim açımızdan sıkıntılı oluyor. Bu deplasman yolculuğumuzda bizlere yardımcı olan Edirne Belediye Başkanlığına teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı