TREDAŞ, elektrik borçlarında faiz indirimi kampanyası başlattı

2011 yılı ve öncesi yıllara ait TREDAŞ elektrik fatura borçlarını 30 Kasım 2018 tarihine kadar ödeyen aboneler, yüzde 100 faiz indirimi kampanyasından yararlanacak..

TREDAŞ, elektrik borçlarında faiz indirimi kampanyası başlattı

2011 yılı ve öncesi yıllara ait TREDAŞ elektrik fatura borçlarını 30 Kasım 2018 tarihine kadar ödeyen aboneler, yüzde 100 faiz indirimi kampanyasından yararlanacak.
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), abonelerinden gelen yoğun talep üzerine yasal takip başlatılmış abonelerin hukuki problemlerine çözüm bulmak, ödeme kolaylığı sunmak ve hizmetlerden kesintisiz, sürekli olarak faydalanmalarını sağlayarak mağduriyetlerini gidermek için "Yüzde 100 Faiz İndirimi Kampanyası" başlattı.
TREDAŞ, kampanya kapsamında 31 Aralık 2011 öncesi fatura dönemine ait İcra Takibine konu (kaçak elektrik kullanım borçları dahil) mesken-ticarethane-tarımsal sulama ve ticarethane tarife grubuna dahil elektrik fatura borcu olan tüm abonelerine borçlarını faizsiz kapatma imkanı sunuyor.

Faizin tamamı silinecek
Kampanya ile yasal icra takibine konu olan borçlar için işlemiş faizlerin tamamı siliniyor. İcra dosyasındaki asıl alacak tutarı, masraf, harç ve kanuni vekalet ücretinin peşin olarak defaten ödenmesi halinde geçerli olacak kampanya, 30 Kasım 2011 tarihi öncesine ait tüm borçları kapsıyor.
Kampanyadan faydalanabilmek isteyen abonelerin 01 Ocak 2012 sonrası döneme ait cari borçlarının bulunmaması, başvuru ve ödemelerini 24 Eylül-31 Kasım tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Kampanya kapsamında aboneler, başvuru ve ödemelerini TREDAŞ’ın sözleşmeli olduğu hukuk büroları ile iletişime geçerek şirket banka hesaplarına nakit veya kredi kartı ile yapabilecek.
Ayrıntılı bilginin www.tredas.com.tr adresinden “Duyurular” kısmından veya 0282 258 26 00 no’lu telefondan alınabileceği ifade edildi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI