Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Aylar Çanakkale’de

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Denetim Kurulu Üyesi Tahsin Yeşilay, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret etti..

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı  Aylar Çanakkale’de

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Denetim Kurulu Üyesi Tahsin Yeşilay, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Vali Orhan Tavlı’yı ziyaret etti.
Vali Orhan Tavlı, ziyarette şehitlerin hatırasını yaşatmak üzere düzenlenen “Çanakkale Şehitlerimizin Hayatlarını Anlatan Proje” programına katılmak üzere Çanakkale’ye gelen Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar ve beraberindekilerle bir süre görüşerek sohbet etti.
Ziyarette, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çanakkale Şubesi Başkanı Gülşen Uz, Çanakkale şehitlerinin hayatlarını anlatan projeyle ilgili bilgi verdi.
Yapılan görüşmelerin ardından Vali Orhan Tavlı, ziyaret anısına Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Genel Başkanı Lokman Aylar’a 57.Alay Sancağı hediye etti.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI