Türkmen Dağı Kahramanları Teröristlerin ve Türk Düşmanlarının Korkulu Rüyaları...

Terörist Miraç Urala, sosyal paylaşım sitesinde Türkmendağı kahramanlarından Mücahit Emrah Çelik hakkında yaptığı paylaşımları sayesinde başlattığı ''cadı avı'' ile gündemde. Terörist Miraç Ural, Türk Mücahit Emrah Çelik'i hedef göstererek bölgedeki Mücahitleri kamuoyuna ve terör odaklarına şikayet ediyor.

Türkmen Dağı Kahramanları Teröristlerin ve Türk Düşmanlarının Korkulu Rüyaları...

Türkmen Dağı ile başlayan Türklerin katline dur demek amacıyla bölgeye koşan binlerce TÜRK GENCİ için Suriye rejimine bağlı paramiliter güçlerin başlattıkları ''cadı avı'' sosyal medyaya taşındı.

Suriye'de rejim güçlerince Rus ve İran destekli başlatılan Türkmen Katline direnmek için Türkmen Dağı başta olmak üzere Türk Ordusunun başlattığı sınır ötesi harakatlarda Özgür Suriye Ordusu saflarında yer almış binlerce Türk genci hala daha bölgedeki sıcak gelişmeleri elleri tetikte takip etmeyi sürdürüyorlarken, Suriye rejim güçlerinden aldıkları her türlü desteği bu Mücahitleri yok etme adına kullanan paramiliter ve terörist odakların cephede elde edemedikleri netice karşısında sosyal medya üzerinden başlattıkları ''cadı avına'' bel bağladıkları anlaşışıyor.

Hatay'ı, Türkiye'den kopartma hayali kuran uluslararası düzeyde hakkında yakalama kararı bulunan terörist başı Miraç Ural sosyal paylaşım sitesinde yaptığı yayınlar sayesinde Türk Mücahitleri hakkında uydurdukları yalan, iftira kampanyasını sürdürüyor.

Konu hakkında tekirdagnethaber.com'a açıklama gönderen Türk Mücahitler konu hakkında yönelttiğimiz soruya verdikleri cevabın bir bölümü şöyle; ''Başta Miraç Ural isimli eli kanlı bebek, kadın katili olmak üzere er meydanında karşımızda tutunamayarak kaypakça ve alçakça kaçan, cephede çocuk ve kadınların ardına saklanarak, uyuşturdukları çocuk yaşta eğittikleri teröristleri karşımıza süren gafiller, ellerindeki silah ve lojistik her türden gücü terk etmişler ve işi sosyal medya dedikoduculuğu, ispiyonculuğu boyutlarına taşımışlardır. Attıkları iftiraların tamamı kendi hayal ve korku imparatorluklarının ürünüdür. Başta Türk devletini ve devlet adamlarını hedef alan bu tutumlarına cephedeki bizleri alet etme gayeleri gün geecek son bulacaktır. Buna son verecek olan Türk Devlet iradesi ve bizlerin sarsılmaz iman gücümüz olacaktır. Aczleri ve kendilerindce hayalinin peşinde koştukları ceberrut ve terörist amaçları bu imansızları yok edecektir. Sosyal medya bezirganlığına taşıdıkları imansız ve alçak duruşları kendilerine yakışan en güzel halleri olan bu kaypak, korkak güruh için kaçınılmaz olan sonun başlangıcı için atılan adımlar bunların çemberini her geçen gün daraltırken acziyetlerini ve korkularını bu soysuz ve tutarsız iftiralarının ardına saklayarak medet bulma beyhudeliği içindeler. Bunların imanları gibi mertlikleri ve gayretleri de sanaldır ve sanal aleme düşürdükleri pespayelikleri ortadadır. Cephede, er meydanında göstermekten aciz kaldıklarını sanal alemde ve sosyalmedyada gösterecek kadar alçak, hayasız ve korkaklara verilecek cevabımız başından bellidir. Taşıdığımız her merminin üzerinde adres olarak başta Miraç Ural denilen hain, korkak ve bebek katili, ırz düşmanının isimli yazar. her Mücahidimizin ona ayrılmış öezl bir mermi taşıdığını bilen bu korkak katil, o mermilerden birisinin kendisine isabet edeceğini bilir ve korkusunu bu kendisine yakışan kaypak girişimleriyle örtmeye çalışır. Biz onları beklemiyoruz. Üzerlerine gidiyoruz ve bu akın durmaz, durdurulamaz.'' 

Terörist Miraç Ural, sosyal paylaşım sitesinde özellikle bir isimin üzerinde durması olayın başka yönleriyle dikkat çekici. Uzun süredir Türkmendağı ve Türk ordusunun sınır ötesi harekatlarında Özgür Suriye Ordusu saflarında yer alan Tekirdağ'lı, Mücahit Emrah Çelik üzerinden başlatılan algı ile ilgili değişik görüşler ortaya atılırken, Emrah Çelik'in bölgedeki hassas konumu terörist odakları oldukça rahatsız ettiği gözleniyor.

Terörist başı Ural yaptığı paylaşımda Türk Devletini ve Devlet adamlarını karalamaya yönelik girişimi ile Türk Mücahitleri bir arada Terörist olarak yorumluyor.

İşte o paylaşımlardan sadece birisi.

 

emrah çelik miraç ural türkmen dağı mücahitler
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI