Vali Osman Bilgin’e, kutlama ziyaretleri sürüyor

Valiler Kararnamesi ile Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Osman Bilgin’e kutlama ziyaretleri devam ediyor. Vali Bilgin, 5. Kolordu Komutanı Tümgeneral Gürsel Yüz’ü ve ildeki STK’lar ile siyasi parti temsilcilerini ağırladı..

Vali Osman Bilgin’e, kutlama ziyaretleri sürüyor

Valiler Kararnamesi ile Kırklareli Valiliği görevine atanan Vali Osman Bilgin’e kutlama ziyaretleri devam ediyor. Vali Bilgin, 5. Kolordu Komutanı Tümgeneral Gürsel Yüz’ü ve ildeki STK’lar ile siyasi parti temsilcilerini ağırladı.
İlk olarak 5. Kolordu Komutanı Tümgeneral Gürsel Yüz, Kırklareli Valisi Osman Bilgin’i ziyaret etti. Vali Osman Bilgin’e nezaket ziyaretinde bulunun Tümgeneral Gürsel Yüz’e, 55. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Albay Aydın Cihan Uzun eşlik etti.
Vali Osman Bilgin’e bir kutlama ziyareti de ilde faaliyet gösteren STK’lar ve siyasi parti temsilcilerinden geldi. Kırklareli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ali Dermenci, Kanserle Savaş Derneği Başkanı Remzi Berger, İmam Hatip Platformu Başkanı Ziya Eser, MHP İl Başkanı Hakan Aytaç Kaya, Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya, Sakatlar Derneği Başkanı Ercan Dinkler ve Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Veli Şen ile beraberlerindeki heyet, Vali Osman Bilgin’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
YÜKSEL SÜLEYMANPAŞA DİYEREK ÇIKTIK YOLA…
CHP'DEN İSTİFA ETTİ.  AK PARTİYE GEÇTİ
CHP'DEN İSTİFA ETTİ. AK PARTİYE GEÇTİ