Vatandaş objektifinden Cüneyt Yüksel gerçeği...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel'in duyarlılığı ve içtenliği sosyal medyada büyük karşılık buldu.

Vatandaş objektifinden Cüneyt Yüksel gerçeği...

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, çarşı esnafı ziyaretlerini sürdürüyor.

Aynı zamanda vatandaşlarla da bir araya gelme fırsatı bulan Cüneyt Yüksel, halkatn birikmiş lokal sorunlarla ilgili bilgiler alırken vatandaşların şikayetlerini ve isteklerini de not ediyor.

tekirdagnethaber.com'a vatandaş objektifinden ulaşan fotoğraf karesinde Cüneyt Yüksel'in halkla ilk günden itibaren nasıl bir diyalog sağladığı açıkça görülürken bu fotoğrafa sosyal medyada rastlayan ve tekirdagnethaber.com'a gönderen kişi; ''Ben oyumu Cüneyt Yüksel'e vermemiştim. Bu fotoğraf karesini sosyal medyada gördüğüm andan itibaren göz yaşlarımı tutamıyorum ve pazar günü oy kullandığım sandığın başında olmayı hayal ediyorum.'' notunu da beraberinde eklemiş.

Cüneyt Yüksel'in Süleymanpaşa'nın bir caddesinde rastladığı yaşlı vatandaşın ayakkabısının bağının çözüldüğünü fark ettiği anda eğilerek yaşlı vatandaşın ayakkabı bağlarını bağlaması sosyal medyada büyük yankı buldu.

 

cüneyt yüksel
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
Tekirdag     2019-04-05 İnsani açıdan güzel davranış muhahhak. Ancak sayın başkan teşkilat başkanlığı yaparkende bu görüntüleri beklerdik.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor