Vergisini düzenli ödeyen mükelleflere teşekkür

Tekirdağ Çorlu Vergi Dairesi Müdürlüğü yöneticileri ilçe genelinde yer alan ve vergisini düzenli olarak ödeyen mükelleflere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi..

Vergisini düzenli ödeyen mükelleflere teşekkür

Tekirdağ Çorlu Vergi Dairesi Müdürlüğü yöneticileri ilçe genelinde yer alan ve vergisini düzenli olarak ödeyen mükelleflere teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdi.
Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Bedrettin Tepe beraberinde Çorlu Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Gülperi Toraman Öksüz, Vergilendirme Şefi Özgür Samancı ile birlikte ilçe genelindeki bazı mükellefleri ziyaret etti.
Bu ziyaretler sırasında vergi mükelleflerinden Macit Üntürk ile de bir araya gelen Çorlu Vergi Dairesi Müdürü Bedrettin Tepe ve yöneticiler hem yüksek düzeyde hem de düzenli vergi ödeyen mükellefler arasında yer alan Macit Üntürk’e teşekkür etti.
Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Macit Üntürk ise, vergilendirilmiş kazancın kutsal olduğunu belirterek esnaflık hayatı boyunca vergi konusunda son derece hassas davrandığını ve tüm vergilerini zamanında ve eksiksiz ödemeye gayret ettiğini söyledi.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI