Volkan Berkay Çakır ve Diğer Üç Kişi Hakkındaki Savcılık İddianamesi Hazır...

İmardan sorumlu başkan yardımcısı Volkan Berkay Çakır ve diğer üç kişi hakkındaki iddianamede, görevi kötüye kullanmak ve evrakta sahtecilik suçlamaları yer alıyor.

Volkan Berkay Çakır ve  Diğer Üç Kişi Hakkındaki Savcılık İddianamesi Hazır...

Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Volkan Berkay Çakır hakkında Cumhuriyet Savcılığı tarafından  düzenlenen iddianamede görevi kötüye kullanmak ve evrakta sahtecilik suçlamaları yer alıyor.

Volkan Berkay Çakır ve Süleymanpaşa Belediyesi imar işleri çalışanı diğer 3 kişi hakkında hazırlanan iddianamede deliller listesinde bilirkişi raporu, tutanaklar ve diğer mahkeme kararları ile belediyeden temin edilen evraklar yer alırken savcılık iddianemesinde, evrakta sahtecilik suçlaması dikkat çeken en önemli iddia olarak göze çarptı.

Bir inşaat firmasının yasal haklarının çiğnendiği iddiasıyla yargıya başvurması sonucu gelişen süreçte Süeymanpaşa Belediyesi imardan sorumlu başkan yardımcısı ve üç diğer görevli hakkındaki hazırlanan savcılık iddianamesinde belirtilen, görevi kötüye kullanma suçlamasının beraberinde evrakta sahtecilik iddiası karşısında belediye çalışanlarının evrak üzerindeki herhangi bir tahrifata veya oynamaya neden yeltenmiş olabilecekleri ile birlikte bu eylemin emir üzerine mi gerçekleştirildiği merak ediliyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat'ın en güvendiği isimlerin başında gelen Volkan Berkay Çakır hakkındaki iddianamede, deliller listesi  karşısında takınacağı tavır kamuoyu tarafından merak ediliyor.

berkay çakır ekrem eşkinat
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı