Yağlı güreşçiler sezonu açtı

Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü, yağlı güreş sezonu için hazırlıklara başladı..

Yağlı güreşçiler sezonu açtı

Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü, yağlı güreş sezonu için hazırlıklara başladı.
Türkiye Güreş Federasyonu’nun açıkladığı takvim doğrultusunda çalışmalarına başlayan Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü yağlı güreş sezonunu açtı.
Umurbey Belde Stadı’nda Güreş Antrenörü Cem Özden nezaretinde ilk antrenmanını yapan güreşçileri, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin ile Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş yalnız bırakmadı.
Kaymakam Şahin güreşçilere, sakatlığın yaşanmadığı, başarılı bir sezon geçirmeleri temennisinde bulunurken, Başkan Yavaş ise takıma duyduğu güveni dile getirdi.
Güreş Antrenörü Cem Özden ise, "Yağlı güreş sezonu için bugün itibariyle çalışmalara başladık. Temennimiz takım halinde iyi bir sezon geçirmek. İnşallah emeklerimizin karşılığını aldığımız bir sezon olur" diye konuştu.
Öte yandan Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü ilk antrenmanına Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı "Koşabiliyorken Koş" projesinin isminin yer aldığı pankartla çıktı.
"Koşabiliyorken Koş" projesiyle, sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, lisanslı sporcu ve spor kulübü sayısının artırılması, çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımının sağlanması amaçlanıyor.

İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
Trakya Otoyolu 2020'de hizmete girecek
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI
BAŞKAN İNAN TÖRENLE GÖREVE BAŞLADI