Yasak Aşk Cinayeti İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Eşini evinde başka bir erkekle yakalayan ve kendini kaybedip mutfaktan aldığı bıçakla evde yakaladığı eşinin sevgilisini öldüren Tayfun V. için imza kampanyası başlatıldı.

Yasak Aşk Cinayeti İçin İmza Kampanyası Başlatıldı

Eşini evinde başka bir erkekle yakalayan ve kendini kaybedip mutfaktan aldığı bıçakla evde yakaladığı eşinin sevgilisini öldüren Tayfun V. için imza kampanyası başlatıldı.

Sosyal medyada Tayfun V.nin serbest bırakılması için yayınlanan imza kampanyasına yaklaşık 600 kişi katıldı. Elektronik ortamda toplanan imzalar Adalet bakanlığı sitesine ait info@adalet.gov.tr adresine gönderilecek.

Tayfun V.nin serbest bırakılması için açılan imza kampanyası için yapılan açıklamada ise;

İfadesinde "Eşim ile 4 ay önce telefonuna gelen 'Senden vazgeçemem, sensiz olamam' gibi mesajlar nedeniyle tartıştık. Ben boşanmaya karar verdim. Çocuğumuz olduğu için barıştık. Dün gece işten 1 saat kadar erken geldim. Anahtarla evimin kapısını açmaya çalıştım ama arkasında anahtar olduğu için açılmadı. İçerden sesler geldiğini duyunca şüphelendim. Sonra kapıyı açtı, 'Nerdesin?' diye sorduğumda tuvalette olduğunu söyledi. Eşim beni evden göndermek için sürekli çiğ köfte, süt gibi şeyler istemeye başladı. Odalara baktığımda eşimin sürekli peşinden gelmesinden şüphelendim. Çocuğumuzun odasındaki dolapta tanımadığım çömelmiş bir şekilde bir erkeği saklanırken gördüm. Boğuştuk, eşim bana 'Bırak gitsin' diyordu. Birkaç kez sırtından yakaladığım adamı bıçakladım. Araya eşim girdi, yanlışlıkla onu da bıçakladım. Komşular geldi, elimden bıçağı verdim sonra da 'Polis ve 112'ye haber verin' dedim." sözleri yer aldı.

Değer verdiği eşinden uğratıldığı alçakça ihanet sonucu bir gecede hayatı kararan, ailesi için gece yarısına kadar çalışıp gördüğü manzara karşısında aslında en büyük mağduriyeti yaşayan Tayfun Vuran kardeşimiz için adalet istiyoruz. UNUTMAYALIM Kİ yaşanan bu talihsiz durum hepimizin başına gelebilir. ifadeleri kullanıldı.

Kampanyanın yayınlandığı adres ise

https://www.change.org/p/info-adalet-gov-tr-tayfun-vuran-serbest-birakilsin/nftexp/nafta_fb_no_share_image/control/844989638?utm_content=nafta_fb_no_share_image%3Acontrol&recruiter=844989638&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=autopublish

imza kampanyası yasak aşk tekirdağ
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Emniyet müdüründen kızına ceza yazan polise takdirname
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı
Ak Partide Sessizlik Bozuldu Büyükşehire 4 Aday Adayı