Yürekleri dağlayan görüntü!

Yoldan geçen bir aracın çarpması sonucu öldüğü sanılan kedinin başından ayrılmayan başka bir kedinin hali, görenleri hüzünlendirdi.

Yürekleri dağlayan görüntü!

Dün akşam meydana gelen olayda, bir aracın çarptığı tahmin edilen kedi can verdi. Yol ortasında hareketsiz kalan kedinin başından ayrılmayan başka bir kedinin hareketleri çevredeki vatandaşların dikkati çekti.

Yerde yatanın başından ayrılmayan, ses çıkararak ona dokunan ve koklayarak kaldırmaya çalışan kedinin çabaları görenleri hüzünlendirdi.Kedinin durumuna üzülen bir kişi, yardım etmek ve ölü kediyi yoldan kaldırmak için elini uzattı ancak diğer kedi zarar vereceğini düşünerek dokunmasına izin vermedi. Aynı vatandaşın daha sonra refüje çıkardığı kedi ölüsünü bırakmayan kedi, uyandırmaya çalışmayı sürdürdü.

Çevredeki vatandaşların cep telefonları ile çektikleri fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada yer bulurken yürekleri dağladı.

Isparta'nın Çünür Mahallesi'nde meydana gelen bu hazin olay sonrası çok sayıda hayvan hakları savunucusu kuruluş devreye girerek genel manadaki duyarlılıklarını tekrarladılar.

kedi hayvan hakları kedi severler
İlk Yorumlayan Sen Ol......
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
BAKAN KOCA CORONA VİRÜSTE SON DURUMU AÇIKLADI
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor
Süleymanpaşa Belediyesi Şehir İçi Yolları Yeniliyor